Firma OEM Solar została założona w roku 2011, przez inżynierów z długoletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Doświadczenie to pozwoliło na wybór z szerokiej rynkowej oferty produktów o unikalnych właściwościach użytkowych i jakościowych.

Oferowane produkty pochodzą od najbardziej cenionych w branży dostawców, gwarantujących rzetelność, jakość, dostępność, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną na najwyższym poziomie. Promowanie marek producentów wpisane jest w myśl przewodnią strategii rynkowej OEM Solar. Pozwoliło to na uzyskanie wyłączności na terenie Polski na niemieckie kolektory płaskie firmy KBB sprzedającej swoje wysokiej jakości kolektory na całym świecie.

Kronoterm to marka w pełni europejskiego producenta niezawodnych pomp ciepła, z którym nawiązaliśmy współpracę w charakterze wyłącznego importera na rynek Polski. Osobną gałąź naszej oferty stanowią zasobniki emaliowane i bufory Winkelmann. Jesteśmy wiodącym dystrybutorem marki, produkty wchodzą w skład naszych zestawów solarnych, oraz cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem połączonym z wyśmienitą reputacją na rynku inwestycyjnym i hurtowym. Ofertę uzupełniają wytrzymałe zbiorniki ze stali nierdzewnej marki Joule, której jesteśmy generalnym dystrybutorem w Polsce.

Nasza rozległa wiedza pozwoliła na współpracę z wieloma liderami branży w dziedzinie armatury, urządzeń i produktów wykorzystywanych w branży energii odnawialnej.

Strategia zrównoważonego rozwoju pozwoliła pozyskać kilkaset firm, zadowolonych ze współpracy klientów, naszych Partnerów, do których grona zapraszamy również Państwa.